pol
Українська
русский

Dym i eksplozje zgłoszone na Krymie, wideo z lotu rakiety opublikowane (zdjęcia i wideo)

Былим Елена

Dym i eksplozje zgłoszone na Krymie, wideo z lotu rakiety opublikowane (zdjęcia i wideo)

20 września na Krymie słychać było eksplozje. Dym został zauważony w pobliżu składu ropy rosyjskiej marynarki wojennej w Inkermanie.

Według lokalnych mediów publicznych, eksplozje były słyszalne w Inkerman i Belbek. Głośno było również w Sewastopolu.

Niedaleko Sewastopola, w pobliżu miejscowości Verkhnyosadove, trafiona została baza wojskowa okupanta.

Rosyjska opinia publiczna twierdzi, że zauważyła rakietę Storm Shadow lecącą w kierunku Sewastopola.

Czytaj także: Myśliwiec bombardujący Su-35 rozbił się w obwodzie woroneskim (zdjęcia i wideo)

"Na całym Krymie jest niepokojąco. Pojawiają się doniesienia o eksplozjach w rejonie Heroic i w dzielnicy Bachczysaraj. W pobliżu Sewastopola pojawiają się doniesienia o nalotach w pobliżu Inkerman oraz lotnisk Belbek i Kacha" - piszą mieszkańcy w mediach społecznościowych.

Praca rosyjskich sił obrony powietrznej jest zgłaszana w pobliżu wsi Chornomorske. Wiadomo również, że ruch na moście Kerczeńskim jest tymczasowo zablokowany.

Według tak zwanego "gubernatora Sewastopola" Michaiła Razwożajewa: "Według wstępnych danych, zestrzelone UAV spadły w Verkhnyosadovoye i Kacha w wyniku operacji obrony powietrznej. W Verkhniosadove doszło do niewielkiego pożaru trawy".

Powiedział, że w Kacha dron spadł na terytorium winnic. "Trawa również się pali. Na miejsce przybyły wszystkie służby operacyjne. Monitorujemy sytuację w powietrzu".

Razvozhayev napisał o dymie w Sewastopolu: "W rejonie Zatoki Sewastopolskiej używamy standardowych środków maskujących w aerozolu. Przypominam, że zapach jest nieprzyjemny, ale całkowicie bezpieczny".

Przypomnijmy, że w nocy 20 września po serii eksplozji wybuchł pożar w magazynie paliw i smarów w dzielnicy Adler w Soczi.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał Telegram!