pol
Українська
Русский
English
Wojna w Ukrainie

De-ocupacja obwodu Ługańskiego: Spadochroniarze Siczesławskiej brygady likwidują dwa rosyjskie bojowe wozy piechoty BMP-2 z ekipami (zdjęcia)

De-ocupacja obwodu Ługańskiego: Spadochroniarze Siczesławskiej brygady likwidują dwa rosyjskie bojowe wozy piechoty BMP-2 z ekipami (zdjęcia)

Ukraińscy żołnierze "zdemilitaryzowali" okupantów w obwodzie Ługańskim. Zlikwidowano dwa bojowe wozy piechoty wroga wraz z ekipami.

W sieci pojawiły się zdjęcia zniszczonych pojazdów wroga i rosyjskich najeźdźców. Zdjęciami tymi podzielili się żołnierze 25. wydzielonej brygady powietrznodesantowej Sił Powietrznodesantowych Sił Zbrojnych Ukrainy.

Zobacz także: Artyleria 30. brygady pokazała, jak skutecznie "zmylić okupantów"

"Rosyjscy okupanci nie rezygnują z prób przełamania naszej obrony w obwodzie ługańskim. Każdego dnia żołnierze 25. wydzielonej brygady powietrznodesantowej Sił Powietrznych Ukrainy odpierają ataki wroga, pewnie zamieniając w złom wrogie wozy bojowe wraz z ich niechwalebnymi właścicielami" - mówili żołnierze z Siczesławskiej brygady.

 
 
 
 

Spadochroniarze z Siczesławskiej brygady pokazali również, jak z filigranową precyzją zadają straty ogniowe okupantom w obwodzie Ługańskim.

W szczególności na filmie widać udane zniszczenie wojskowej ciężarówki Ural i bojowego wozu piechoty (BMP-2) rosyjskich najeźdźców

Wcześniej w sieci zamieszczono wideo ze zniszczenia BMP okupanta w pobliżu miejscowości Bakhmut. Sprzęt wojskowy wroga zniszczyli żołnierze 56. wydzielonej mariupolskiej brygady piechoty zmotoryzowanej i żołnierze 45. wydzielonej brygady artylerii.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał na Telegramie!