pol
Українська
русский
English

Ukraiński zespół Antytila zapowiedział koncert na Krymie: kiedy i w jakim mieście

Былим Елена

Ukraiński zespół Antytila zapowiedział koncert na Krymie: kiedy i w jakim mieście

Taras Topolya, lider zespołu Antytila, zapowiedział koncerty na tymczasowo okupowanym Krymie. On i jego koledzy planują wystąpić w Jałcie.

Topolya zamieścił odpowiedni plakat na swoim Instagramie. Zaznaczono, że koncert zaplanowano na godzinę 20. 23 sierpnia 2024 roku na stadionie Avangard. Bilety będą kosztować 900 UAH.

 

"Tak, nie wyobrażaliście sobie tego. Antytila zapowiadają koncert na Krymie. Na ukraińskim Krymie. Otwieramy przedsprzedaż na pierwsze duże stadionowe show w Jałcie. 23 sierpnia 2024, Avangard Stadium" - dodał Taras Topolya.

 

Czytaj także: HIMARS się uśmiecha: muzyk Taras Topolya wyśmiał Rosjan, którzy dostają kamizelki kuloodporne do airsoftu

Zaznaczył, że od pierwszego dnia rosyjskiej inwazji członkowie Antytyli chwycili za broń i poszli na linię frontu.

"Nigdy ani przez sekundę nie wątpiliśmy w zwycięstwo Ukrainy. Zawsze wiedzieliśmy, że nadejdzie dzień, kiedy Siły Zbrojne Ukrainy odzyskają kontrolę nad krymskimi stepami, Ajudagiem, przylądkiem Fiolent, twierdzą Genueńską i Jaskółczym Gniazdem. I na pewno wszyscy przyjdziemy tam z naszymi bliskimi, dziećmi i przyjaciółmi. "Antytila są pewni, że latem 2024 roku wszyscy będziemy mogli zebrać się w ukraińskiej Jałcie, wyzwolonej od rosyjskich okupantów, i udekorować całe południowe wybrzeże Krymu żółto-niebieską, nowoczesną ukraińską muzyką. Zagramy nasze najlepsze piosenki, które Ukraińcy kochają i znają i wspólnie będziemy świętować ukraińskie Zwycięstwo" - podsumował Topolya.

Bilety na koncert Antytila można kupić tutaj.

Dla przypomnienia, szef wywiadu obronnego Ukrainy Kyryło Budanow powiedział niedawno, że Ukraina zbliża się do zwycięstwa i zwrotu okupowanych przez Rosję terytoriów , w tym Krymu.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał na Telegramie!