pol
Українська
русский
English

Ukraińskie oddziały błyskawicznie zlikwidowali rosyjskiego Urala i BMP-2 w obwodzie Ługańskim (wideo)

Максим Карпенко

Ukraińskie oddziały błyskawicznie zlikwidowali rosyjskiego Urala i BMP-2 w obwodzie Ługańskim (wideo)
Ukraińskie oddziały błyskawicznie zlikwidowali rosyjskiego Urala i BMP-2 w obwodzie Ługańskim

Ukraińscy żołnierze niszczą sprzęt wroga w różnych częściach frontu. W szczególności żołnierze 25. Wydzielonej Powietrznodesantowej Brygady Siczesławskiej trzymają linię obrony w obwodzie Ługańskim.

Obrońcom Ukrainy udało się zlikwidować dwie jednostki sprzętu wroga. Poinformowano o tym na stronie brygady na Facebooku.

"Spadochroniarze z brygady Siczesławskiej z filigranową precyzją zadają straty ogniowe okupantom w obwodzie Ługańskim. Na filmie widać udane zniszczenie wojskowej ciężarówki Ural i bojowego wozu piechoty (BMP-2) rosyjskich okupantów" - napisano w oświadczeniu.

Czytaj także: "Okupanci płoną": artylerzyści 44 Brygady pokazali spektakularne zniszczenie sprzętu wroga

Materiał filmowy pokazuje, jak po wykryciu ciężarówki okupantów ukraińscy wojskowi dostarczają precyzyjne uderzenie. Trafienie spowodowało, że Ural stanął w ogniu. To samo stało się z BMP-2 rosyjskich okupantów.

Dokładny czas i miejsce zniszczenia pojazdów wroga nie jest ujawniany ze względów bezpieczeństwa.

Wcześniej wiceszef MON Hanna Malyar opowiedziała, co dzieje się w sektorze Bakhmut i wyjaśniła taktykę stosowaną przez okupantów.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał na Telegramie!