pol
Українська
Русский
English
Społeczeństwo

Gdzie nie wieszać lustra w domu: jak pozbyć się negatywnej energii

Alternatywne opcje umieszczenia lusterka

Lustra służą zarówno jako elementy dekoracyjne, jak i energetyczne w domu. Mogą wzmacniać, odbijać lub zniekształcać energię otaczającą daną osobę. UaPortal powiedział ci, gdzie są i nie wolno ich wieszać, aby zachować harmonię i dobre samopoczucie w rodzinie.

Naprzeciwko drzwi wejściowych

Lustro umieszczone naprzeciwko wejścia odbija całą pozytywną i negatywną energię wchodzącą do pomieszczenia. W związku z tym może nieumyślnie odpychać szczęście, dobrobyt, a nawet gości. Aby przyciągnąć dobrą energię, zaleca się powieszenie lustra na ścianie po lewej lub prawej stronie drzwi.

Naprzeciwko okna

Lustro umieszczone naprzeciwko okna odbija energię z zewnątrz. Może to jednak wzmocnić negatywne oddziaływanie niekorzystnych obiektów znajdujących się za oknem, takich jak cmentarz, szpital czy śmietnik. Ponadto lustro w tym miejscu może wywoływać uczucie chłodu i pustki w pomieszczeniu. Aby temu przeciwdziałać, powieś je na ścianie sąsiadującej z oknem, aby odbijało światło i tworzyło przytulne wrażenie.

Naprzeciwko łóżka

Umieszczenie lustra bezpośrednio naprzeciwko łóżka może zakłócać sen i ogólny stan zdrowia. Ciągłe odbijanie ruchu i emocji doprowadzi do nadmiernego niepokoju i napięcia. Co więcej, może powodować zewnętrzną ingerencję w relacje między małżonkami lub prowokować koszmary i lęki. Aby utrzymać spokojną atmosferę snu, przymocuj lustro na ścianie za wezgłowiem lub ukryj je za zasłoną lub obrazem.

Wcześniej UaPortal podzielił się tym, jak prawidłowo zamiatać, aby stworzyć harmonię w domu.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał Telegram!